OmegaMarine Junior+™ to suplement diety oparty o norweską recepturę, o wyjątkowo wysokiej zawartości DHA pochodzenia morskiego. DHA to najważniejszy z kwasów Omega-3, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu.

OmegaMarine Junior+™ jest dodatkowo wzbogacony witaminą D, która dba o nasz układ odpornościowy i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz zębów.

Oba te składniki są niezwykle ważne w poprawnym rozwoju młodych organizmów.

Ponadto, OmegaMarine Junior+™ dostępny jest w postaci kapsułek-rybek do żucia o smaku owocowym, niezwykle lubianym przez dzieci. Dzięki temu, już po kilku dniach dzieci same będą pamiętać o swojej dziennej porcji Omega-3.

OmegaMarine Junior+™ jest oparty o sprawdzone, bezpieczne składniki.

Oczywiście. OmegaMarine Junior+™ to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.

Nr rejestracji GIS: GIS-ŻP-SD-4230-07244/KC/19

Receptura naszych kwasów omega-3, OmegaMarine Junior+™, została stworzona w Norwegii dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat.
Zachęcamy do rozgryzania naszych kapsułek-rybek o owocowym smaku. Dzieci na pewno je polubią.

Istnieje ogromna różnica między produktami z omega-3, które możesz nabyć w Polsce. Jeśli zależy Ci na zdrowiu najmłodszych i nie chcesz zostać oszukany, zwracaj uwagę przede wszystkim na dwie kwestie.

Po pierwsze, sprawdź ile omega-3 (w szczególności DHA) znajduje się w suplemencie, który kupujesz. Dwie kapsułki OmegaMarine Junior+™ to aż 281 mg DHA.

Często zdarza się, że suplementy z tej samej kategorii, które możesz kupić w aptece mają zaledwie 100 mg DHA.

Niektórzy producenci celowo nie podają ilości kwasu DHA w produkcie, a zastępują ją zbiorczą ilością DHA i EPA.

Po drugie zwróć uwagę na pochodzenie DHA. Istnieją suplementy, które zawierają DHA nie pochodzące z ryb. Ich wchłanianie jest o wiele gorsze.

Zalecana dzienna porcja spożycia DHA to 250 mg.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie OmegaMarine Junior+™. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie OmegaMarine Junior+™ zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł. Przesyłka w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej, maksymalnie w ciągu 30 dni. Jednak staramy się aby stało się to szybciej i zdecydowana większość naszych przesyłek dociera do Klientów w ciągu 10 dni.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie OmegaMarine Junior+™ ponieważ chcemy, aby każdy mógł bez problemu wypróbować nasz suplement.

Mamy nadzieję, że Twoje dzieci i Ty będziecie z niego tak zadowoleni, że zdecydujecie się później zamówić większe opakowanie.

Tak, składając teraz zamówienie na OmegaMarine Junior+™, suplement kwasów Omega-3 (DHA i EPA) oraz witamin D, A i E, stworzony z myślą o dzieciach już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł.

Dzieci często nie lubią przyjmować witamin i suplementów, nie odpowiada im smak albo po prostu o nich zapominają. OmegaMarine Junior+™ jest inny – dzieci same będą prosić o nasze kapsułki-rybki do żucia. Jesteśmy o tym tak przekonani, że dajemy Państwu szansę na wypróbowanie go bez zbędnych wydatków.

Otrzymują Państwo opakowanie na cały miesiąc za darmo, ponosząc jedynie koszty przesyłki. Bez zobowiązań do dalszych zakupów.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania OmegaMarine Junior+™ do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę OmegaMarine Junior+™ i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 12,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład2 kapsułki% RWS*
Olej z tuńczyka, w tym:1 000 mg-
kwasy omega-3,
w tym:
363 mg-
DHA281 mg-
EPA72 mg-
Witamina E12 mg100
Witamina A120 μg15
Witamina D5 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: olej z tuńczyka, żelatyna wieprzowa, stabilizator: glicerol; aromat, skrobia ziemniaczana modyfikowana, octan DL-alfa-tokoferylu, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe; palmitynian retinylu, woda, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli; cholekalcyferol.

Zawiera substancję słodzącą.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci od 3 roku życia, 2 kapsułki do żucia.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

OmegaMarine Junior+™ jest źródłem witaminy E. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy E wynosi 12 mg. Przy spożyciu 2 kapsułek OmegaMarine Junior+™ zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
OmegaMarine Junior+™ jest źródłem witaminy A. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy A wynosi 800 μg. Przy spożyciu 2 kapsułek OmegaMarine Junior+™ zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 15%.
OmegaMarine Junior+™ jest źródłem witaminy D. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy D wynosi 5 μg. Przy spożyciu 2 kapsułek OmegaMarine Junior+™ zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

OmegaMarine Junior+™ to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS-ŻP-SD-4230-07244/KC/19

Zalecana dzienna porcja spożycia OmegaMarine Junior+™ to dwie kapsułki dziennie.

Darmowe opakowanie OmegaMarine Junior+™ zawiera 60 kapsułek. Wystarcza to na 30 dni suplementacji po 2 kapsułki dziennie.

Regulamin oferty podstawowej znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty standard znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty premium znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
ZAMÓW
TERAZ
OmegaMarine Junior+™
OmegaMarine Junior+™ na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!