Roczny zapas z wyjątkowym rabatem

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zamów OmegaMarine Junior+™ już teraz. Wraz z zamówieniem otrzymasz wyjątkowy prezent - lego creator oraz komplet tatuaży zmywalnych ZA DARMO!

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne OmegaMarine Junior+™ razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

 • Tak, zamawiam miesięczny zapas suplementu diety OmegaMarine Junior+™ ZA DARMO oraz roczny zapas suplementu diety OmegaMarine Junior+™ z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 44,95 zł każda, zamiast 89,90 zł (w sumie 539,40 zł zamiast 1078,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO lego creator oraz komplet tatuaży zmywalnych.
  W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymam kolejne zapasy roczne OmegaMarine Junior+™ razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

  Zgody
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 89,90 zł

  Proces zakupowy
  Podejście do Klientów
  Jakość obsługi
  Źródło: Na podstawie badania Firma Przyjazna Klientowi, przeprowadzonego w 2023 roku przez Experience Institute na próbie N=500 Klientów Natural Pharmaceuticals.
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot