Roczny zapas z wyjątkowym rabatem

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zamów OmegaMarine Junior+ już teraz. Wraz z zamówieniem otrzymasz wyjątkowy prezent - zestaw klocków LEGO® oraz komplet tatuaży zmywalnych ZA DARMO!

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne OmegaMarine Junior+ razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

 • Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam miesięczny zapas suplementu diety OmegaMarine Junior+ ZA DARMO oraz roczny zapas suplementu diety OmegaMarine Junior+ z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 39,95 zł każda, zamiast 79,90 zł (w sumie 479,40 zł zamiast 958,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO zestaw klocków LEGO® oraz komplet tatuaży zmywalnych.

  Chcę otrzymywać od Natural Pharmaceuticals informacje o nowych ofertach emailem.
  Chcę otrzymywać od Natural Pharmaceuticals informacje o nowych ofertach telefonicznie.

  99 procent
  Proces zakupowy
  98 procent
  Podejście do Klientów
  99 procent
  Jakość obsługi
  Źródło: Na podstawie badania Firma Przyjazna Klientowi, przeprowadzonego w 2020 roku przez Experience Insitute na próbie N=500 Klientów Natural Pharmaceuticals.
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot
  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji